Gus O'Donnell Sportsmanship: Zachary Glandorf
Booster Club Book Scholarships: Gavin Jensen, Zachary Glandorf, Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Trey O'Neil, Ayden Stratton, Natalie Bemer, Peyton Driscoll, Taylor Long, Sam Rich
E. Wayne Cooley Scholarships: Rylie Metz
Raider Elite Twelve: Landon Jepson, Trey O'Neil, Dallon Whitehill, Sam Rich, Zach Glandorf, Rylie Metz, Gavin Doehrmann, Natalie Bemer, Jenna Thurm, Madox Doehrmann
Bernie Saggau Award: Gavin Doehrmann
CN Chapter of P.E.O. Scholarships: April Phillips, Natalie Bemer, Emma Malloy, Caroline Kinkaid
Ed & Phyllis Begunck Music Scholarship: James Landeros
Education Association Memorial Scholarships: Zachary Glandorf, Jaret Sandersfeld
Farmers Trust & Savings Bank Scholarship: Taylor Long, Breigan Reif
George & Louise Swigart Scholarships: Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Tayler Long, April Phillips, Jaret Sandersfeld, Lauryn Venema, Pagie Appel, Natalie Bemer, Peyton Driscoll, Zachary Glandorf, James Landeros, Erica McMullin, Alexis Mochal, Dallon Whitehill, Braeden Brown, Daniel Dietze, Abbie Gahring, Trenton Iburg, Gavin Iburg, Landon Jepson, Emma Malloy, Rylie Metz, Jesse Nevarez, Trey O'Neil, Emma Peters, Samuel Rich, Mariana Stevenson, Kaylee Culp, Katelyn Oelmann, Grace Venema, Jake Buchholtz, Kaden Cook, Katharyn Cox, Caroline Kinkead, Justin Miner, Victoria Yunggebauer
Hills Bank Salute Award and Leadership Grant: Leadership Grant - Mari Stevenson, Youth Salute - Paige Appel, Natlie Bemer, Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Peyton Driscoll, Zachary Glandorf, Landon Jepson, Tayler Long, Emma Malloy, Jacob Malloy, Erica McMullin, Rylie Metz, Lexi Mochal, Jesse Nevarez, Trey O'Neil, Emma Peters, Elle Ridgeway, Chloe Solberg, Jenna Thurm
Iowa County Cattlemen Scholarships: Andy Driscoll, Ty Becker
Iowa State Bar Association Citizenship Award: Gavin Doehrmann
Joel & Barb Schaefer Memorial Scholarships: Emma Malloy, Gavin Doehrmann, Gavin Jensen, Landon Jepson
Kiwanis Club Awards: Katharyn Cox, Peyton Driscoll, Taylor Long, Rylie Metz, Alexis Mochal, Katelyn Oelmann, Grayce Venema
Knights of Columbus Scholarships: Gavin Doehrmann, Jacob Malloy, Emma Malloy, Madox Doehrmann, Ty Becker, Peyton Driscoll, Kaden Cook, Trey O'Neil, Paige Appel, Andrew Driscoll, Jessie Julius, Sam Rich
Knights of Columbus Council 12910 - Oxford-Cosgrove: Gavin Jensen, April Phillips
Leonard J. & Judy Carney Book Scholarship: Elle Ridgeway
Linda Schaefer Memorial Scholarship: James Landeros
Mary Welsh Charitable Trust Award: Zachary Glandorf
Myrtle O'Donnell Music Awards: Landon Jepson
St. Mary Altar & Rosary Server Scholarship: Ty Becker, Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Peyton Driscoll, Sam Rich, Emma Malloy, Jacob Malloy
Canopy Lodge #290 A.F.&A.M.: Emma Peters
Student Council: Natalie Bemer, Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Peyton Driscoll, Landon Jepson, Tayler Long, Emma Malloy, Jacob Malloy, Erica McMullin, Rylie Metz, Emma Peters, April Phillips
Thomas L & Mable Grace Jones Scholarships: Paige Appel, Tayler Long
VFW & Auxiliary Post #8797 Williamsburg Scholarship: Emma Peters
Governor's Scholar Recognition: Gavin Doehrmann
Silver Cord Community Service Awards: Daniel Dietze, Izabella Douglas, Gavin Jensen, Croline Kinkead, Emma Malloy, Conner Parker, Jaret Sandersfeld
President's Education Awards: Paige Appel, Gable Dayton, Amina DeWitt, Daniel Dietze, Gavin Doehrmann, Madox Doehrmann, Peyton Driscoll, Abbie Gahring, Micah Garringer, Zachary Glandorf, Jeremiah Greene, Ethan Harman, Kaylynn Heitman, Taylor Long, Jacob Malloy, Kierstein McDonald, Wesley McGovern, Erica McMullin, Rylie Metz, Alexis Mochal, Jesse Nevarez, Trey O'Neil, Emma Peters, April Phillips, Breigan Reif, Samuel Rich, Jaret Sandersfeld, Kaya Teggatz, Jenna Thurm, William Trimpe, Grayce Venema, Lauryn Venema, Dallon Whitehill
Ackerman Plumbing Scholarship: Kaden Cook
Katherine D Keil & Bert L Keil Awards: Jacob Malloy, Erica McMullin
Kinze Manufacturing Scholarships: Daniel Dietze, Paige Appel
D.T. White Memorial Awards/The John Engel Williamsburg Lions Club: Sam Rich, Zachary Glandorf, Peyton Driscoll, Madox Doehrmann, Gavin Doehrmann, Jesse Nevarez
Walter & Grace Talbot Memorial Award: Trenton Iburg
Williamsburg Manufacturing Awards: Zachary Glandorf, Emma Peters
ROTE: Landon Jepson
Gary & Judy Stevens: Jesse Nevarez, Emma Malloy
Cynthia McMillan Heims: Lauryn Powell
American Legion Scholarship: Bruce Adams
CTC Technology Scholarship: Daniel Dietze
Stepping Up, Sponsored by St. Paul's UMC: Emma Peters
Sinclair Tractor - John Deere Advantage Scholarship: Andrew Driscoll
Williamsburg Ag Booster Scholarships: Trenton Iburg, Emma Malloy, Mari Stevenson
Robert John Beilstein Memorial Scholarships: Sam Rich
Impact Life: Katharyn Cox, Sophia Cronquist, Jacob Malloy, Emma Malloy, Makenzie Marovets, Erica McMulllin
Alliant Energy: Erica McMullin
Kirkwood Career Academy Awards
Academy of Innovation and Management: Jeremiah Greene, Will Trimpe, Callie Werner
Agriculture Academy: Ty Becker, Abbie Gahring, Trent Iburg, Breigen Reif, Ben Roberts
Arts & Sciences Academy:Paige Appel, Ty Becker, Natalie Bemer, Braeden Brown, Jake Buchholz, Kaylee Culp, Gable Dayton, Amina DeWitt, Gavin Doehrmann, Madox Dorehmann, Petyon Driscoll, Hailee Fiser, Celine Fisher, Brooke Fricke, Dawson Fuhrman, Abbie Gahring, Micah Garringer, Zach Glandorf, Kyle Goodell, Jeremiah Greene, Josey Grout, Ethan Harman, Sage Huber, Carson Huedepohl, Gavin Jensen, Landon Jepson, Valentina Jose, Jessie Julius, Tayler Long, Emma Malloy, Kiersten McDonald, Megan McKee, Erica McMullin, Rylie Metz, Justin Miner, Lexi Mochal, David Mullnix, Jesse Nevarez, Katelyn Oelmann, Trey O’Neill, Emma Peters, April Phillips, Lauryn Powell, Samuel Rich, Elle Ridgeway, Jaret Sandersfeld, Chloe Solberg, Mariana Stevenson, Ayden Stratton, Kaya Teggatz, Jenna Thurm, Grayce Venema, Lauryn Venema, Dallon Whitehill, Victoria Yunggebauer
Criminal Justice Academy: Braeden Brown, Jake Buchholz, Kaden Cook, Kaylee Culp, Amina DeWitt, Peyton Driscoll, Josey Grout, Valentina Jose, Emma Malloy, Kiersten McDonald, Samuel Rich
Welding Academy: Kaden Cook, Case Landuyt, Braden Mumm, Paige Wolter